Google+
Blog > Komentarze do wpisu
Kobieta zaklęta w kamień

Kobieta zaklęta w kamień

Review:krzychol
To opowieść o tym, że swojego szczęścia warto szukać zawsze i mimo wszystko. Emilia jest pisarką i szczęśliwą, zakochaną kobietą. Ma troje dorosłych dzieci: dwie córki oraz syna Alana. Alan to owoc romansu z Filipem, który przed laty zostawił ją, przerażony wizją ojcostwa. Dla Emilii jeszcze większym ciosem była decyzja dorosłego już syna o wyjeździe na stałe do Francji, do ojca.
Człowieka, który ją opuścił i zawiódł. Czas co prawda goi rany, lecz wspomnienia tamtych zdarzeń nabierają nowego znaczenia, gdy Emilia dowiaduje się, że jest poważnie chora. Budzi się w niej zaskakująca tęsknota, ale i siła. Postanawia odwiedzić Alana i Filipa w Paryżu, aby naprawić relacje, których wcześniej nie potrafiła zbudować...

Kobieta zaklęta w kamień Oryginalnie opublikowano w serwisie w Shvoong: http://pl.shvoong.com/books/novel-novella/1979460-kobieta-zakl%C4%99ta-kamie%C5%84/

 

Blogger to bezpłatna platforma blogowa firmy Google, z której korzysta na całym świecie kilkadziesiąt milionów użytkowników. Jest to najpopularniejszy obecnie system blogów w światowym Internecie. Blogger został zakupiony przez Google w 2003 roku od firmy Pyra Labs i od tej pory jest intensywnie rozwijany, oferując obecnie znakomity zestaw funkcji, a ponieważ od kilku lat jest też dostępny w języku polskim, jest w pełni funkcjonalny także dla polskiego użytkownika. Ebook, przeznaczony przede wszystkim dla początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników, opisuje w przyjazny sposób techniki zakładania i rozwijania blogów w Bloggerze – praktycznie już po lekturze pierwszych rozdziałów będziesz w stanie prowadzić swój dziennik, ale warto zapoznać się z informacjami wyjaśniającymi rozmaite tajniki pracy, których znajomość da ci do ręki potężne i wszechstronne, a zarazem wyjątkowo przyjazne i komfortowe w codziennym użytkowaniu narzędzie do publikowania. To system zarówno dla profesjonalistów (tym bardziej, że Google udostępnił Bloggera także dziesiątkom milionów użytkowników Google Apps), jak i dla domowych blogerów, których jest przecież zdecydowana większość.

1. Pisz regularnie i często. Nie pozwól o sobie zapomnieć

2. Rozmawiaj – istotą bloga jest konwersacja i aktywny udział w dyskusjach

3. Myśl – to co napiszesz na długo pozostanie w sieci

4. Nie pisz na siłę, tylko gdy masz coś ciekawego do powiedzenia

5. Każdy artykuł to nowe doświadczenie – ucz się na błędach i sukcesach

Przeczytałeś, to pisz: Życzę samych sukcesów :)

"Szedłem okrężną drogą. Liście szurały mi pod nogami. Słońce świeciło. Nie widziałem ludzi, domów, sklepów. Ktoś mi powiedział: cześć. Odpowiedziałem: cześć. Więc: jesteś, jesteś, jesteś, daj niech sprawdzę, niech dotknę raz jeszcze dłonią i ustami, niech w oczy spojrzę chociaż najmniej wierzę oślepłym ze zdumienia oczom - powtarzałem fragment wiersza Poświatowskiej, szczególnie słowa: "jesteś, jesteś, jesteś". Ja też byłem. Bolało, więc byłem. Uderzyłem głową o framugę drzwi, bo nagle się znalazłem przed drzwiami mojego domu.

Też bolało, choć "inaczej."

 

niedziela, 05 grudnia 2010, krzychkizier
Tagi: stone kamień

Polecane wpisy