Google+
Blog > Komentarze do wpisu
Summertime
wtorek, 09 lipca 2013, krzychkizier
Tagi: lato summer

Polecane wpisy

 • Lato 2018

  Od wczesnej wiosny w Polsce panowała Afryka - w lipcu był tylko tydzień burzowo - deszczowy z podtopieniami na Podhalu i od 21.07 mamy znów Afrykę - ciekawe jak

 • Księstwo Pszczyńskie

 • Wiosna

  Już przyszła wiosna...wonna i radosna...kolory wiosny... zakwita raz, tylko raz... kwiat jednej nocy...

 • Idzie lato ( summertime )

  Już za parę chwil, za chwil parę.....weźmiesz plecak swój i ....właśnie, co dalej? Wakacje za pasem. Czas wypocząć od pracy i naładować swoje akumulatory. Lato,

 • afrykańskie lato

  Lato jak w Afryce Suna jest afrykanką z Somali i twierdzi, że w Polsce w tym roku bardzo dobrze się czuje...

Komentarze
2013/07/09 09:27:22
Pragnę wszystkim powiedzieć, w końcu zrzuciłam brzuch! Próbowałam w moim życiu masę diet, lecz dopiero na diecie 5 : 2 schudłam dostatecznie, polecam delikatny trening i jest git, dietka na stronie 5na2.pl. Polecam wszystkim, którym przeszkadza nadmiar kilogramów.
-
2013/07/26 09:27:43
Czy już ktoś z Was stosował takie coś jak dieta fultona? Na świecie robi się już coraz bardziej znana i stosują ją wielkie gwiazdy. Wbrew mylnym opiniom nie jest jakaś strasznie ciężka. Możecie poczytać o niej w wyszukiwarce. Zastanawiam się czy poradzę sobie sprostać jej wytycznym. Perspektywa zimnej kąpieli jako pierwszej czynności rano trochę mnie dołuje. Ponadto śniadanie dopiero kilka godzin po przebudzeniu brzmi odpychająco ale ponoć warto. Dieta wygląda na lepsza od popularnego Dukana. Jeżeli ktoś z postujących ma doświadczenie odnośnie tej diety - proszę o wypowiedzi. Z góry dziękuję. Całuski.
-
Gość: Jarosław Wocial, *.dynamic.gprs.plus.pl
2013/08/01 06:07:15
Po co się męczyć. Schudłem 22 kg w miesiąc bez wyrzeczeń i "zimnych kąpieli". Jeżeli NAPRAWDĘ, źle Ci z twoją wagą - możesz ją zmienić jedząc wszystko o dowolnych porach. Suplementy odchudzą tylko twoją kieszeń... hahaha, a przy dietach "cud" stracisz dobry humor.
-
Gość: ZsaZsa, 217.153.182.*
2014/01/13 14:11:36
Co lubię w lecie? Tego, że do końca jeszcze daleko i nie wisi nad nami rozliczenie elektroniczne pit.