Google+
Kategorie: Wszystkie | foto | moda | muzyka | obrazy | taniec | śpiew
RSS
sobota, 16 czerwca 2012
Kobiety trzymające kciuki za swoich

Ceremonia otwarcia Euro -2012 -

 

One wierzą w zwycięstwo !

Żona Błaszczykowskiego i narzeczona Lewandowskiego

Rok później 23 czerwca najlepszy polski piłkarz grający w Borussii Dortmund Robert Lewandowski i Anna Stachurska ( po prawej ) powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w kościele św. Anny w Serocku. To najważniejszy sportowy ślub i wydarzenie w Polsce. Robert Lewandowski  zajechał pod świątynię efektownym białym Lincolnem. Przyjechał ze Sławomirem  Peszko, przyjacielem, który był świadkiem na ślubie ( drugim był Wojciech Szczęsny ). Ogromne wrażenie zrobiła na wszystkich śnieżnobiała kreacja Anny Stachurskiej. Była tak cudna, że gościom opadły  szczęki i wszyscy oniemieli z zachwytu.

Ubezpieczenia OC/AC Aviva. Oblicz składkę OC i pobierz e-przewodnik po Europie!

 

http://tracking.novem.pl/z/11619/CD14949/70552

07:54, krzychkizier
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 20 maja 2012
Wczasowanie

Wyszukaj najtańsze wczasy na Fostertravel.pl!

...Nadszedł czas wypoczynku...

Mazury - Cud Natury - www.mazurycudnatury.pl

http://static.novem.pl/xml/e9qR16TfoBfCjPg.xml

http://static.novem.pl/xml/VdnotBauJe79JA9.xml

wtorek, 17 kwietnia 2012
czwartek, 16 lutego 2012
Fajne pączki

Fajne kreple i dziewczyna - tego się nie zapomina...

I piosenka dla dziewczyny za bombowe kreple...

Fresh doughnuts on Fat Thursday

Wydawnictwa Elektroniczne - www.krzychol.nextore.pl


widgets

wszystko dla bobasa

niedziela, 12 lutego 2012
Whitney Houston - nie żyje...

zmarła w wieku 48 lat :(

Whitney Elizabeth Houston (born August 9, 1963) is an American singer, actress, producer and a former model. Houston is the most awarded female act of all time, according to Guinness World Records, and her list of awards include 2 Emmy Awards, 6 Grammy Awards, 30 Billboard Music Awards, 22 American Music Awards, among a total of 415 career awards as of 2010. Houston is also one of the world's best-selling music artists, having sold over 170 million albums and singles worldwide.

Whitney Houston Elżbieta (ur. 09 sierpnia 1963) to amerykańska piosenkarka, aktorka, producentka i była modelka. Houston była najczęściej nagradzaną kobietą wszech czasów. Według Księgi Rekordów Guinnessa, a jej Lista nagród m.in. 2 nagrody Emmy, 6 nagród Grammy, 30 Billboard Music Awards, 22 American Music Awards, wśród łącznie 415 nagród w czasach jej kariery do 2010 roku. Houston była również jedną z największych na świecie najlepiej sprzedających się artystów muzycznych, który sprzedał ponad 170 milionów singli i albumów na całym świecie.

Alica Keys Whitney's Houston Funeral

Whitney Houston znaleziono w Hotelu Beverly Hilton. O godzinie 15.55 miejscowego czasu słynna piosenkarka została oficjalnie uznana za zmarłą przez służby ratunkowe, które wezwano do hotelu. Nie podano jeszcze przyczyn, ani okoliczności śmierci gwiazdy.

Jesteśmy coraz bliżej poznania prawdy o śmierci Whitney Houston (+48 l.). Jak donoszą źródła amerykańskiego serwisu TMZ.com, piosenkarka została znaleziona martwa w wannie swojego apartamentu w hotelu Beverly Hilton w Los Angeles. W pokoju znaleziono coś, co mogłoby wykluczyć wątpliwą wersję o zabójstwie...

06:19, krzychkizier , śpiew
Link Dodaj komentarz »
środa, 08 lutego 2012
Plus Size

widget

TOP - jest coś dla Ciebie...

klamm.de - Geld. News. Promotion!

11:34, krzychkizier
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 26 stycznia 2012
Zima w Polsce i na świecie

Nadszedł czas ferii zimowych

Szczyrk

W Szczyrku panują świetne warunki zimowego wypoczynku.....

Grupa Hot Chip, nagrywająca dla wytwórni Ed Banger! Uffie, a także Kamp! i Future Folk zagrają w lutym na imprezie Burn in Snow w Szczyrku. Burn in Snow to przede wszystkim zawody snowboardowe (zaliczane do pucharu federacji TTR). W dniach 10 - 12 lutego na stoku Skrzyczne w Szczyrku w konkurencji Big Air rywalizować będą snowboardziści z całej Europy. Będą to pierwsze zawody tego typu w Polsce. Organizatorzy zadbali także o część rozrywkową. Z DJ-setem wystąpią Alexis Taylor i Felix Martin z grupy Hot Chip. Poza tym zaśpiewa Uffie, a także polskie grupy Kamp! i Future Folk. Koncerty rozpoczną się w sobotę, 11 lutego o godz. 18, a wstęp na nie jest darmowy (wyjątkiem jest afterparty, na którym zagrają muzycy Hot Chip - trzeba za nie zapłacić 20 złotych). Grupa Kamp! zagra natomiast dzień wcześniej, o godz. 22.

niedziela, 15 stycznia 2012
Modnie w 2012

Bookmark and Share

 

heppin.com

07:02, krzychkizier
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 05 stycznia 2012
Fundacja WOŚP zagra po raz dwudziesty

WOŚP w tym roku rozpoczyna granie 8 stycznia w Zakopanem

Jest tylko jeden taki dzień w roku, kiedy ulice miast zalewa fala wolontariuszy. To pospolite ruszenie serc Polaków. Złotówka do złotówki na ratowanie życia naszych dzieci. Jedyna taka akcja na świecie.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w tym roku po raz dwudziesty. Do tej pory udało się zebrać ponad 492 miliony złotych. Pieniądze z pierwszego finału, który odbył się w 1993 roku, zostały przeznaczone na ratowanie życia noworodków chorych na serce. W kolejnych latach pomoc otrzymały szpitale noworodkowe, kliniki onkologiczne, WOŚP przekazał środki niezbędne do ratowania życia dzieci, które uległy wypadkom, z wadami wrodzonymi, z chorobami nerek, ze schorzeniami laryngologicznymi. Pieniądze zebrane w tym roku zostaną wykorzystane na zakup sprzętu do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla chorych matek. Jarosław Kozak uważa, że czegoś podobnego nigdzie na świecie nie ma. W jeden dzień w roku ludzie mobilizują się do aktywności charytatywnej. Dodaje: "Cudowne zdarzenie. Polska może być wzorem dla reszty świata. Dobre, bo polskie - chciałoby się powiedzieć!". Według internautów nie ma drugiej takiej organizacji. Dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy mamy święto dobra i pokoju. I wystarczy tylko jeden dzień. WOŚP jest dowodem na to, że Polacy potrafią ofiarować swoje serca w słusznej sprawie.

..."Dobro ludzkiego serca, które porusza WOŚP jest dobrem najcenniejszym. Żadna inna organizacja na świecie nie porusza jednego dnia tyle serc ludzi do czynienia dobra"...

 

Kolejny rekord zbiórki pieniędzy na 20-WOŚP został pobity...

Tagi: wośp
06:33, krzychkizier , foto
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 07 listopada 2011
ELVIS - wiecznie żywy -

ELVIS PRESLEY - R N' R

 

17:41, krzychkizier , śpiew
Link Dodaj komentarz »